Φροντιστήριο Ξένων Γλωσσών
Νέα Μάκρη - Μαραθώνας

Οι FastLearners ξεκίνησαν πριν 21 χρόνια και δραστηριοποιούνται σαν ένα πρότυπο εκπαιδευτήριο στην περιοχή της Ανατολικής Αττικής. Προσφέρουμε υπηρεσίες εκπαίδευσης στις ξένες γλώσσες.

Οι μαθητές μας σε όλες τις ηλικίες μαθαίνουν δημιουργικά μέσα από καινοτόμες μεθόδους αλλά και πολλές ευχάριστες δραστηριότητες. Κάθε μάθημα είναι οργανωμένο με βάση αναγνωρισμένα προγράμματα σπουδών και εκτελείται από το εξειδικευμένο και έμπειρο προσωπικό.

Η σχολή FAST LEARNERS συγκαταλέγεται στα πιο επιτυχημένα ΚΕΝΤΡΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ στην Ελλάδα, βραβευμένα τόσο για τις επιτυχίες τους όσο και για τον καινοτόμο τρόπο εκμάθησης ξένων γλωσσών, με ISO 2001 TUV, και κάθε νέα χρονιά συνεχίζουν την ανοδική τους πορεία.

Κλείσε θέση τώρα

Μαθήματα Αγγλικών

ΑΓΓΛΙΚΑ

Μαθήματα Γαλλικών

ΓΑΛΛΙΚΑ
ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ & ΦΟΙΤΗΤΕΣ

Μαθήματα Γερμανικών

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

Μαθήματα Ιταλικών

ΙΤΑΛΙΚΑ

Ενδιαφέρομαι για μαθήματα

Εργάσιμες: 14.00 πμ. – 22.00 μμ.
Σάββατο: 9.00 πμ. – 14.00 μμ.
– Λεωφ. Μαραθώνος 145, Νέα Μάκρη
– Βασιλέως Γεωργίου Β 16, Μαραθώνας